o nás

Naše společnost působí na českém trhu historicky již od roku 1995. Za tuto dobu jsme dodali naše výrobky více než deseti tisícům spokojených zákazníků. Naším cílem je dlouhodobé budování a udržování dobrého jména, která je pro nás závazkem směrem k Vám. Věříme, že díky poctivé, kvalitní práci, lidskému přístupu a vstřícnému jednání budeme i nadále rozšiřovat řady našich zákazníků a že i Vy budete jedním z nich. Realizace Vašich požadavků a představ je pro nás denním chlebem a určitě se nemusíte obávat přijít za námi s individuálním přáním.

Ve zpracování plastů je naším speciálním zaměřením především výroba plastových nádrží, filtračních a čistících systémů jako jsou jímky, žumpy, septiky, nádrže, šachty na vrtvodoměrné šachty, pískové filtryčistírny odpadních vod, odlučovače tuků a mnoho dalšího.

Samonosná jímkaNaším cílem je uspokojení všech Vašich potřeb za rozumnou cenu při dodržení nejvyšších nároků na kvalitu a provedení celé práce, kvalitu materiálu i pokročilost technického řešení.

Máte-li nestandardní požadavek, řekněte nám o něm a my Vám jistě vyjdeme vstříc a vyrobíme plastovou nádrž přímo pro Vás.

 

 

CZIN.eu